Cyklistické rukavice Roeckl® Inoka

white

Cyklistické rukavice Roeckl Inoka. Velmi lehké a prodyšné rukavice na kolo. Díky vrchnímu patentovanému materiálu, který propouští sluneční paprsky se ruka opálí a nezůstane bílá... Velikost rukavic - viz sloupec vlevo.

Hodnocení:

vel. 6 skladem KÓD: 3103-224-100-6
Původní cena 949 Kč. Úšetříte 350 Kč -37%
599 Kč

Cyklistické rukavice Roeckl Inoka jsou extrémně lehké a velmi prodyšné i díky průhlednému(!) vrchnímu dílu z patentovaného materiálu Solar Tan Tru®, který propouští sluneční paprsky. Kůže na ruce se Vám opálí stejně jako kdyby jste žádné rukavice neměli.  Spodní díl dlaně rukavic obsahuje gelové výplně z materiálu Technogel®, což je vysoce účinný elastomerový gel s výbornými tlumícími vlastnostmi a dlouhou životností. Gelové výplně jsou umístěny do tvaru číslice 7, kopírují tak karpální tunely v dlani a zabraňují jejich namáhání. Jeden z dalších patentovaných prvků je i použití gelové vycpávky v ohybu palce. Spodní díl rukavic je vyroben z velmi kvalitní jemné a tenké textilní kůže DURASENSE All-Weather-Grip, který zaručuje optimální úchop za všech povětrnostních podmínek. Pull Off System jsou gelová poutka na spodní straně prstů, kterými se dají rukavice pohodlně stáhnout z ruky - mimochodem je to jeden z dalších patentů firmy Roeckl, který převzali i ostatní výrobci rukavic. Všechny modely rukavic Roeckl je možné prát ve 30°C, nelze používat změkčovače a sušičku. Rukavice Inoka jsou velmi originální model použitelný jak na horské či silniční kolo. Pro vhodný výběr velikosti rukavic, klikněte prosím v levém sloupci níže na „velikost rukavic“.

Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice používá i např. Gabriela Soukalová a nebo Ondřej Moravec.


Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz