Cyklistické rukavice Roeckl® Bergamo

white/red

Cyklistické rukavice Roeckl Bergamo. Znovu průkopník na trhu tentokrát s modelem s elastickou manžetou. Rukavice perfektně sedí.

Hodnocení:

vel. 7 skladem KÓD: 3101-348-104-7
Původní cena 949 Kč. Úšetříte 350 Kč -37%
599 Kč

Cyklistické rukavice Roeckl BergamoNa první pohled je jasné, že rukavice Bergamo jsou znovu průkopníkem v této kategorii.  Tento model má více než jenom perfektní sportovní vzhled s širokou elastickou manžetou na zápěstí : patentované bezešvé Comfort Innovation, což je vrstva jemné výplně v ohybu palce, zatímco ergonomický tvar dlaně z vysoce kvalitních nárazů a vibrací odolných Flex Foam vycpávek, které chrání citlivé nervové ukončení v dlani včetně karpálních tunelů. Vrchní díl rukavic je vyroben z jemného materiálu Micro Mesh a Lycry. Spodní strana rukavic je vyrobena z elastického a antiskluzového Digital Suede. Vrchní strana palce je z velmi praktického froté pro utírání potu. Pull Off System jsou gelová poutka na spodní straně prstů, kterými se dají rukavice pohodlně stáhnout z ruky - mimochodem je to jeden z dalších patentů firmy Roeckl, který převzali i ostatní výrobci rukavic. Všechny modely rukavic Roeckl je možné prát ve 30°C, nelze používat změkčovače a sušičku. Pro vhodný výběr velikosti rukavic, klikněte prosím v levém sloupci níže na „velikost rukavic“.

Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice používá i např. Gabriela Koukalová a nebo Ondřej Moravec.


Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz