Tento produkt již není v našem sortimentu.

Cyklistické dlouhoprsté rukavice Roeckl® Mantua

black

Cyklistické dlouhoprsté rukavice Roeckl Mantua. Velmi lehké a prodyšné rukavice na kolo. Díky vrchnímu patentovanému materiálu, který propouští sluneční paprsky se ruka opálí a nezůstane bílá... Velikost rukavic - viz sloupec vlevo.

Hodnocení:

Cyklistické dlouhoprsté rukavice Roeckl Mantua jsou extrémně lehké a velmi prodyšné i díky průhlednému(!) vrchnímu dílu z patentovaného materiálu Solar Tan Tru®, který propouští sluneční paprsky. Kůže na ruce se Vám opálí stejně, jako kdyby jste žádné rukavice neměli.  Spodní díl dlaně rukavic obsahuje gelové výplně z materiálu Technogel®, což je vysoce účinný elastomerový gel s výbornými tlumícími vlastnostmi a dlouhou životností. Gelové výplně jsou umístěny do tvaru číslice 7, kopírují tak karpální tunely v dlani a zabraňují jejich namáhání. Jeden z dalších patentovaných prvků je i použití bezešvé gelové vycpávky v ohybu palce. Spodní díl rukavic je vyroben z velmi kvalitní jemné a tenké textilní kůže DURASENSE All-Weather-Grip, který spolu se silikonovým potiskem zaručuje optimální úchop za všech povětrnostních podmínek. Díky tomuto materiálu se také dá v rukavicích pohodlně ovládat třeba i dotykový telefon. Samozřejmostí jsou reflexní prvky na zápěstí rukavice. Všechny modely rukavic Roeckl je možné prát ve 30°C, nelze používat změkčovače a sušičku. Dnes už každý biker ví, že v dlouhoprstých rukavicích se dá bez problémů jezdit i v horkém letním počasí a pro velmi originální model Mantua to platí dvojnásob. Pro vhodný výběr velikosti rukavic, klikněte prosím v levém sloupci níže na „velikost rukavic“.


Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice používá i např. Gabriela Soukalová a nebo Ondřej Moravec.

Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz