Cyklistické rukavice Roeckl® Youngsters Zuoz

black

Cyklistické rukavice Roeckl Youngsters Zuoz. Cyklistické rukavice pro pokročilejší a nebo i začínající cyklisty. Velikost rukavic - viz sloupec vlevo.

Hodnocení:

vel. 6 skladem KÓD: 3105-308-000-6
Původní cena 499 Kč. Úšetříte 200 Kč -40%
299 Kč

Juniorské/dětské cyklistické rukavice Roeckl Youngsters Zuoz. Cyklistické rukavice pro pokročilejší a nebo i začínající cyklisty. Vrchní díl rukavice je vyroben z potištěného materiálu Poly Lycra. Spodní strana rukavic je vyrobena z materiálu Duradero, což je trvanlivá a pohodlná umělá semiš. Vycpávky na spodní straně rukavice jsou pěnové. Na vrchní straně palce rukavice je velmi praktické froté na utírání potu. Všechny modely cyklistických rukavic Roeckl je možné prát ve 30°C, nelze používat změkčovače a sušičku. Pro vhodný výběr velikosti rukavic, klikněte prosím v levém sloupci níže na „velikost rukavic“.

Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice Roeckl používá i např. Gabriela Soukalová a nebo Ondřej Moravec.

Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz