Tento produkt již není v našem sortimentu.

Cyklistické rukavice Roeckl® Izu

white-silver

Cyklistické rukavice Roeckl Izu. Rukavice bez suchého zipu. Na vycpávky je použita technologie Xrd®, která se používá pouze u dražších modelů. 

Hodnocení:

Cyklistické rukavice Roeckl Izu. Rukavice bez suchého zipu. Na vycpávky je použita technologie Xrd®, která se používá pouze u dražších modelů. 

Svrchní část rukavice:Micro mesh
Spodní část rukavice:DURASENSE
Vlastnosti rukavice:COMFORT-INNOVATION, ERGONOMIC CUT, PULL OFF SYSTEM, XRD® Technology, ALL-WEATHER-GRIP, soft-wipe thumb, reflektierende Designelemente - viz vlevo sloupec "kvalita materiálů rukavic"
       


Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice používá i např. Gabriela Koukalová a nebo Ondřej Moravec.

     


Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz