Cyklistické rukavice Roeckl® Daito

purple

Dámské cyklistické rukavice Roeckl Daito. Velmi pohodlná rukavice díky materiálu Xrd-extreme impact protection, který má velmi vysokou odolnost proti nárazům a vibracím.

Hodnocení:

vel. 7 skladem KÓD: 3102-076-630-7
Původní cena . Úšetříte -45 € -0%
45,15 €

Dámské cyklistické rukavice Roeckl Daito. Vrchní díl rukavic je vyroben v kombinaci materiálů Lycra Full Dull a Micro Mesh. Spodní strana rukavic je vyrobena z elastického a antiskluzového Durasense. O pohodlí na spodní straně rukavic se stará materiál Xrd extreme impact protection - je to tenký, prodyšný materiál s velmi vysokou odolností proti nárazům a vibracím. Vrchní strana palce je z velmi praktického froté pro utírání potu. Pull Off System jsou gelová poutka na spodní straně prstů, kterými se dají rukavice pohodlně stáhnout z ruky - mimochodem je to jeden z dalších patentů firmy Roeckl, který převzali i ostatní výrobci rukavic. Všechny modely rukavic Roeckl je možné prát ve 30°C, nelze používat změkčovače a sušičku. Pro vhodný výběr velikosti rukavic, klikněte prosím v levém sloupci níže na „velikost rukavic“.

Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice používá i např. Gabriela Soukalová a nebo Ondřej Moravec.

Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz