Cyklistické dlouhoprsté rukavice Roeckl® Malvas

black

Dlouhoprsté rukavice Roeckl Malvas jsou ideální do deště a nebo do silného studeného větru. Dají se navléknout na rukavice a nebo použít i jako samostatné rukavice. Velikost rukavic - viz sloupec vlevo.

Hodnocení:

vel. 8 skladem KÓD: 3104-831-000-8
Původní cena 699 Kč. Úšetříte 300 Kč -43%
399 Kč

Dlouhoprsté rukavice na kolo Roeckl Malvas jsou ideální do deště a nebo do silného studeného větru. Dají se navléknout na cyklo rukavice a nebo použít i jako samostatné rukavice. Dlouhoprsté cyklo rukavice Malvas nemají vystélky. Tyto dlouhoprsté rukavice jsou vyrobeny z velmi tenkého vodu a větru odolného materiálu Wizard Elastic 2 s vodním sloupcem 5000 mm a vzdušností 3000g/m2/24h. Na spodní straně mají rukavice pro jistější úchop silikonový potisk a reflexní prvky. Velmi praktická stahovací silikonová manžeta na zápěstí chrání proti vniknutí vody a větru. Díky tenkému materiálu se dají tyto cyklistické dlouhoprsté rukavice pohodlně složit do velmi malého tvaru a schovat do kapsy dresu. Rukavice Roeckl Malvas jsou držitely prestižní ceny Eurobike Award 2014. 

EUROBIKE AWARD 2014

Svrchní strana rukavice - material: Wizard Elastic 2-layer (WP: 5000mm / WVP: 3000g/m²/24h) 
Spodní strana rukavice - material: Wizard Elastic 2-layer (WP: 5000mm / WVP: 3000g/m²/24h) 
Vlastnosti rukavic: highly water-repellent and breathable cover glove, lightweight (approx. 26g per pair), elastic cuff tape, SILICONE-GRIP, reflective design elements - viz vlevo sloupec "kvalita materiálů rukavic"

 Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz