Tento produkt již není v našem sortimentu.

Sportovní fotochromatické brýle ALPINA S-WAY L VLM+

barva rámečku cool matt-black, barva zorníků /mirror/fogstop/hydrophobic S1-3; v této variantě "L" se jedná o širší rámeček

Sportovní fotochromatické a voduodpudivé Alpina S-WAY. Multifunkční sportovní brýle pro cyklistiku, lyžování, běhání, turistiku, vodní sporty... V této variantě "L" je širší rámeček vhodný pro větší "chytré" hlavy.

Hodnocení:

Sportovní fotochromatické Alpina S-WAY. V této variantě "L" je širší rámeček - viz rozměry níže. Samozatmavující se zrcadlové zorníky, nezamlžující se úprava a voduodpuzující systém hydrophobic. Toto je druhý nejvyšší model celé řady Alpina S-Way. Sportovní brýle, které jdou s posledním módním trendem tvarů a velikostí rámečků sportovních brýlí. Tyto brýle uspokojí každého sportovce. Jsou to multifunkční sportovní brýle na cyklistiku, lyžování, běhání, turistiku, vodní sporty... Brýle mají seřizovatelné nosníky, díky kloubu mají nastavitelné 3 polohy nožiček vůči zorníkům a koncovky nožiček jsou z tvarovatelného materiálu, takže si je můžete ohnout podle velikosti Vaší hlavy. Jsou zde nově použity hydrofobní zorníky, jejichž povrchová nanostruktura spolehlivě odpuzuje vodu. Pokud Vás tedy na kole překvapí déšť, nemusíte si brýle již sundávat. Podobná technologie se používá např. u zorníků přileb pilotů F1. Fotochromatické (samozabarvující se) skla Varioflex VL+ jsou již z druhé vývojové generace. Rozsah zabarvení je skrz všechny tři stupně sluneční ochrany S1-S3 (nejsou vhodné do auta!). Jinak řečeno od čirého zabarvení až po velmi tmavé. Obrázek s rozdílně zatmavenými skly je možné vidět pod hlavní fotkou brýlí. Rychlost zatmavení je velmi rychlé v řádu několika sekund. Je nutné si uvědomit, že všechny fotochromatické filtry, které způsobují zatmavení, reagují na intenzitu UV záření, proto např. uvnitř auta či v budově nebude zatmavení tak intenzivní, jelikož část UV záření odfiltruje sklo auta či okna. Zorníky mají nezamlžující se povrchovou úpravu Fogstop. Šířka zorníků brýlí je 15,6 cm, výška zorníků je 5,5 cm a délka brýlí je 15,3 cm. Váha je 33g.

Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz