Tento produkt již není v našem sortimentu.

Sportovní brýle Alpina Swing 32 DLQ

barva rámečku: white, barva zorníků: Q rubyred / black

Sportovní brýle ALPINA Swing 32 (někdy také uváděné jako ALPINA S) jsou nejprodávanějším typem sportovních brýlí na světě. Modely 32 jsou v menší velikosti a jsou vhodné pro ženy.

Hodnocení:

Sportovní brýle ALPINA Swing (někdy také uváděné jako ALPINA S) jsou nejprodávanějším typem sportovních brýlí na světě. Od roku 1973, kdy byl vyroben první prototyp, se jich v německém Leederdornu vyrobilo v mnoha modifikacích již více než 5 mil kusů. Kdo jezdí lyžovat do Alp, tak tyto brýle určitě zná.

Sportovní brýle ALPINA Swing mají dvoje zorníky. Základní rubínově červený zorník obsahuje 100% UV ochranu včetně polarizačního filtru Quattroflex (tlumí nepříjemné odražené světlo např. od sněhu, vodní plochy, mokré silnice...). Brýle s tímto zorníkem je možné používat za mlhy, při oblačné obloze a také i za mírného slunečního svitu. Druhý zorník, který je součástí balení, je tmavý. Ten je velmi lehce odnímatelný (viz obrázek) a používá se za přímého slunečního svitu. Pro komfortnější usazení mají brýle seřizovatelné nožičky, jejichž spojení se zorníky zajišťují nastavitelné klouby. Tím je možné obroučky zorníků nastavit až do osmi poloh. Koncovky nožiček brýlí jsou z tvarovatelného materiálu, které je možné ohýbat a tím je ještě lépe zafixovat na hlavě. Místo nožiček lze dokoupit a jednoduše namontovat elastickou pásku - viz vlevo sekce "příslušenství". 

Modely řady 40 jsou mírně širší než z řady 30 (ty jsou vhodné např. pro ženy - odpovídá velikosti "M" lyžařské či cyklistické přilby). Modelová řada ALPINA Swing 60 a 70 má stejnou velikost (šířku rámečku) jako 40, liší se jenom velikostí zorníků - viz obrázek. Modely označené DLQM mají druhý odnímatelný zorník se zrcadlovým povrchem + ještě jeden Quattroflex (polarizační) filtr. Tento typ sportovních brýlí se také vyrábí v dioptrické verzi - viz nabídka vlevo v menu "dioptrické sportovní brýle".

Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz