Sportovní brýle Alpina S32 DLQM Mag

barva rámečku: white-gold, barva zorníků: Q rubyred / black mirror S1/S3

Sportovní brýle Alpina S32 DLQM Mag  (menší velikost-vhodné pro ženy) s magnetickým uchycením zrcadlových zorníků

Hodnocení:

skladem KÓD: A 7540 2 11
Původní cena 4 199 Kč. Úšetříte 1200 Kč -29%
2 999 Kč

Sportovní brýle ALPINA S (někdy také uváděné jako ALPINA Swing) jsou nejprodávanějším typem sportovních brýlí na světě. Od roku 1973, kdy byl vyroben první prototyp, se jich v německém Leederdornu vyrobilo v mnoha modifikacích již více než 5 mil kusů. Kdo jezdí lyžovat do Alp, tak tyto sportovní brýle určitě zná.

Sportovní brýle Alpina S32 DLQ Mag  s magnetickým uchycením zorníků. Jsou to univerzální sportovní brýle, které mají dvoje zorníky. Základní rubínově červený zorník obsahuje 100% UV ochranu včetně polarizačního filtru Quattroflex (tlumí nepříjemné odražené světlo např. od sněhu, vodní plochy, mokré silnice...). Brýle s tímto zorníkem je možné používat za mlhy, při oblačné obloze a také i za mírného slunečního svitu. Druhý zorník, který je součástí balení, je tmavý a používá se za přímého slunečního svitu. Ten je velmi lehce odnímatelný a u tohoto modelu je uchycený pomocí čtyř magnetů (viz obrázek). Uchycení je velmi pevné. ALPINA tento systém používá u svých lyžařských brýlí vyšších cenových kategorií. Pro komfortnější usazení mají brýle seřizovatelné nožičky, jejichž spojení se zorníky zajišťují nastavitelné klouby. Tím je možné obroučky zorníků nastavit až do osmi poloh. Koncovky nožiček brýlí jsou z tvarovatelného materiálu, které je možné ohýbat a tím je ještě lépe zafixovat na hlavě. Pro modely S32 a S42 je možné dokoupit elastickou pásku (viz vlevo sekce "příslušenství Alpina") a tu vyměnit za nožičky.

Modely řady S40 jsou mírně širší než z řady S30 (ty jsou vhodné např. pro ženy - odpovídá velikosti "M" lyžařské či cyklistické přilby). Modelová řada ALPINA S60 a ALPINA S70 má stejnou velikost (šířku rámečku) jako S40, liší se jenom velikostí zorníků - viz obrázek. Modely označené DLQM mají druhý odnímatelný zorník se zrcadlovým povrchem + ještě jeden Quattroflex (polarizační) filtr. Tento typ sportovních brýlí se také vyrábí v dioptrické verzi - viz nabídka vlevo v menu "dioptrické sportovní brýle".

Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz