Zimní cyklo rukavice Roeckl® Rabal

black

Zimní cyklo rukavice Roeckl Rabal. Zimní rukavice na kolo vhodné i pro podzim/jaro. Použitelnost od cca +10°C do cca -5°C. Osobně testováno.

Hodnocení:

velikost 9 (L) skladem KÓD: 3103-797-000-9
Původní cena 1 399 Kč. Úšetříte 450 Kč -32%
949 Kč

Zimní cyklo rukavice Roeckl RabalZimní rukavice na kolo, které se dají použít také i na podzim nebo na jaře. Vrchní díl je vyroben z velmi kvalitního materiálu Gore WINDSTOPPER® Tornado. Spodní díl dlaně rukavic obsahuje gelové výplně z materiálu Technogel®, což je vysoce účinný elastomerový gel s výbornými tlumícími vlastnostmi a dlouhou životností. Gelové výplně jsou umístěny do tvaru číslice 7, kopírují tak karpální tunely v dlani a zabraňují jejich namáhání. Jeden z dalších patentovaných prvků je i použití bezešvé gelové vycpávky v ohybu palce. Spodní díl rukavic je vyroben z velmi kvalitní jemné textilní kůže Durasense Winter All-Weather-Grip, který spolu se silikonovým potiskem zaručuje optimální úchop za všech povětrnostních podmínek. Díky tomuto materiálu se také dá v těchto zimních rukavicích pohodlně ovládat třeba i dotykový telefon. Vrchní část zápěstí a palce je z froté na utírání potu. Rukavice jsou ukončené neoprenovou manžetou a na zápěstí stahovací páskou na suchý zip, aby se zabránilo úniku tepla z rukavic. Samozřejmostí jsou reflexní prvky na zápěstí rukavice. Rukavice Roeckl Rabal je možné prát ve 30°C, nelze používat změkčovače a sušičku. Tyto zimní rukavice ocení všichni nároční bikeři, kteří jezdí na kole i v zimě. Pro vhodný výběr velikosti rukavic, klikněte prosím v levém sloupci níže na „velikost rukavic“.

Roeckl® je tradiční německá rukavičkářská značka. Firma byla založena již v roce 1839 v Mnichově, kde dodnes sídlí a je vedena již šestou generací rodiny Roeckl. Firma vlastní několik desítek výrobních patentů a představuje absolutní špičku v oboru, kterou ocení všichni, kdo hledají prvotřídní kvalitu. Český sportovní fanoušek Roeckl bude znát možná jako jednoho ze sponzorů cyklistického Pro Tour týmu LOTTO a nebo ze zimních sportů, kde Roeckl je například i jedním ze sponzorů České biatlonové federace. Rukavice používá i např. Gabriela Soukalová a nebo Ondřej Moravec.


Pro hodnocení produktu musíte být přihlášení.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášení.


www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz
www.cyklotrading.cz